topimg
Home arrow Gemeenteraadslid arrow Vernieuwde brandweerkazerne geopend
spacer spacer spacer
imgbody
spacer
Partijbureau 11-09-2006

spablogt
Vernieuwde brandweerkazerne geopend PDF Afdrukken
maandag, 11 december 2006

Een brandweerkorps is een erg belangrijke schakel in de realisatie van een veilige en leefbare stad.  Het is dan ook erg belangrijk dat de brandweer  kan werken in een omgeving die afgestemd is op de noden van haar stad. Met de vernieuwde brandweerkazerne, geopend op 2 december, kan ons korps nu werken vanuit een uiterst professionele omgeving. Het vernieuwde gebouw is een open en transparant  huis geworden. De Sint-NIklazenaar kan oprecht fier zijn over deze nieuwe kazerne. Maar niet enkel het gebouw is van belang, ook op ons korps mogen we trots zijn. Sint-Niklaas kan rekenen op een uiterst deskundig team dat erg professioneel werk levert. Inzet en voluntarisme gaan er hand in hand. Als stadsbestuur moeten we ook waakzaam blijven. Het is voor een brandweerkorps niet even evident om personeel en middelen te vinden. Het is aan ons om hier de volgende legislatuur werk van te maken! 

spacer
Navigatie
Home
Christel in de pers
Biografie
Links
Zoeken
Evenementen
Gastenboek
Nieuwsbrief
Fotogalerij
Contact

Archief
spacer spacer spacer spacer spacer
spa